10 juillet 2012

Çernobil'in Sırları izle

Çernobil Diaries "2.500 ekranlarında bu hafta sonu tiyatro geldiğinde, ama bunu var farketmeyen affedilir ediyorum. Sonuçta, ile" "Siyah 3 Men In ve Smith biraz vakti var, tüm Internet bant genişliği kadar emme Will Prypiat, 1986 yılında Çernobil felaketinin ardından terk edildi Ukrayna kenti ziyaret genç yetişkinlerin bir demet hakkında cheapie korku filmi?

Eleştirmenler nazik olmamıştır "Çernobil Diaries" Hangi yapımcı Oren Peli "Paranormal Activity" zihin geliyor.Film Rotten Tomatoes üzerinde sadece 42 precent Taze puanı var ve bu sayı daha gözden dosyası olarak aşağı düşmüş olabilir. ("Çernobil Diaries" eleştirmenler için geniş ekranlı edilmiştir görünmüyor; New York Times, ne de Los Angeles Times, ne halihazırda basılan yorum var.)

"'Çernobil' ile ilgili olarak, tembel rutin ve korku filmleri almak gibi hilariously saçmadır," Geoff Berkshire HitFix için onun D + eleştiri yazdı. "Ayrıca (bu film yapım girmeden önce de rahatsız Japonya'nın nükleer felaket altı ay dünya çapında manşetlere taşındı, sadece geçen yıl, anımsama ise) gerçek bir yaşam trajedinin sömürücü görünme katma bagaj var."

 

Buradan izle : Çernobil'in Sırları izle

Posté par ulasf à 16:12 - Commentaires [0] - Permalien [#]


Commentaires sur Çernobil'in Sırları izle

Nouveau commentaire